Apie mokymus

„Sėdėjimas mytuose yra naujasis rūkymas“, – skelbia naujojo pasaulio pranašai. Naujoji mūsų kartos rykštė. Ir tiktai mes patys galime atsikratyti blogiausių savo įpročių. Gyvename kaip reklamoje: „Jautiesi vienišas? Pavargai dirbti? Bijai priimti sprendimą? Geriausias vaistas – susirinkimas. Saikingas vartojimas nesukelia priklausomybės“.

Pasauliniai tyrimai rodo, kad Europos verslo įmonėse per pastaruosius 15 metų įvairių vidinių procedūrų, vertikalių ir horizontalių derinimo struktūrų, koordinacinių ir sprendimo priėmimo grupių skaičius patrigubėjo. Dėl to vadovai kone 60 proc. savo darbo laiko praleidžia susirinkimuose, o nuo 30 iki 40 proc. pildo ir administruoja šių susirinkimų ataskaitas.

Tu gali tai daryti efektyviau. Prisiimti atsakomybę už susirinkimo sėkmę ir neprarasti komandos dėmesio.

Praktinių mokymų metu įgysi žinių, įgūdžių, instrumentų ir įrankių, kurie padeda planuoti, organizuoti ir vesti efektyvius ir rezultatyvius susirinkimus.

Ši praktika sustiprins

  • Gebėjimą efektyviai moderuoti grupės darbą susirinkimų metu;
  • Gebėjimą naudoti kūrybinio ir kritinio mąstymo instrumentus;
  • Gebėjimą spręsti problemas susirinkimų metu;
  • Gebėjimą vadovauti komandai ir valdyti konfliktines situacijas.

Renkame ne didesnę nei 14 dalyvių grupę.

Mokymus veda

Tomas Staniulis – UAB „PERSON PREMIER“ komunikacijos konsultantas, edukologas, fasilitatorius, rašytojas, buriuotojas. 20 metų praktinio konsultavimo patirties, daugiau kaip 200 įgyvendintų projektų finansų, draudimo, mažmeninės prekybos, IT ir gamybos sektoriuose. Tomas padeda vadovams ir jų komandoms suderinti nuomones, priimti sprendimus ir juos iškomunikuoti.  T. Staniulis yra pirmosios lietuviškos lyderystės knygos „Dievas, kvantinė fizika, organizacijos struktūra ir vadovavimo stilius“ (2010) bendraautoris, paskutinioji jo knyga – „Vėjų valdovas“, pasakojanti apie istorinę rekonstrukcinę kelionę M.K. Radvilos-Našlaitėlio keliais.

Lektoriai

Tomas Staniulis
photo
Tomas Staniulis
UAB „PERSON PREMIER“ komunikacijos konsultantas, edukologas, fasilitatorius, rašytojas, buriuotojas

20 metų praktinio konsultavimo patirties, daugiau kaip 200 įgyvendintų projektų finansų, draudimo, mažmeninės prekybos, IT ir gamybos sektoriuose. Tomas padeda vadovams ir jų komandoms suderinti nuomones, priimti sprendimus ir juos iškomunikuoti.  T. Staniulis yra pirmosios lietuviškos lyderystės knygos „Dievas, kvantinė fizika, organizacijos struktūra ir vadovavimo stilius“ (2010) bendraautoris, paskutinioji jo knyga – „Vėjų valdovas“, pasakojanti apie istorinę rekonstrukcinę kelionę M.K. Radvilos-Našlaitėlio keliais.

Tomas Staniulis
UAB „PERSON PREMIER“ komunikacijos konsultantas, edukologas, fasilitatorius, rašytojas, buriuotojas

Programa

09:15-09:30

Registracija

  • Dalyvių susipažinimas, seminaro tikslų bei dalyvių lūkesčių aptarimas.
  • Mindfulness užduotis: „Susirinkimų džiazas – ar galima improvizuoti nežinant klasikos?“
09:30 - 11:00

Susirinkimų klasika: nuo darbotvarkės iki rezultato

  • „No agenda – no attenda“, arba kaip parengti darbotvarkę?
  • 10 dalykų, kurių negalima pamiršti planuojant susitikimą;
  • Susirinkimų tipai, jų privalumai ir trūkumai;
  • Praktinė užduotis: „Tobula darbotvarkė“.
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva