Apie mokymus

Eksportuojančių bendrovių klientai dažnai būna išsibarstę po visą pasaulį. Tarptautinę prekybą vykdančios įmonės, klientams taiko 0 proc. PVM tarifą. Tačiau, kai taikomas 0 proc. PVM tarifas, sandoriai turi atitikti tam tikrus reikalavimus, į kuriuos dažnai pažiūrima pro pirštus, nes verslas bijo prarasti užsakovus.

Rezultatas – Lietuvos bendrovės patiria riziką, susijusią su 0 proc. PVM tarifo taikymu, nes tiekėjas yra atsakingas prieš VMI, jog pritaikys teisingą PVM tarifą.

Svarbu žinoti, kad Lietuvoje gali atsirasti prievolė faktiškai sumokėti PVM, kai prekės įsigyjamos iš kitų ES valstybių.

Šiame webinare bus kalbama apie:

  • Prekių tiekimas į ES. Kada taikomas PVM 0 proc. tarifas ir kokie prekių gabenimo įrodymai tam reikalingi. Pavyzdžiai
  • Trikampė prekyba ir rezervo taisyklė. Kas tai? Pavyzdžiai
  • Prekių tiekimas į ES, trikampė prekyba ir rezervo taisyklės deklaravimas

Nuo 10 val. iki 11:30 val.

Mokymus veda

Rokas Pečiulis, UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas, turintis 7 metų darbo patirtį Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Prie BDO mokesčių konsultantų komandos jis prisijungė 2014 metais. Bendroves Rokas konsultuoja pridėtinės vertės, nekilnojamojo turto, pajamų mokesčių klausimais. Jis taip pat atstovauja klientams, kilus ginčiams su mokesčių administratoriais. Rokas taip pat yra atsakingas už tai, kad klientų mokestinės deklaracijos VMI būtų pateikiamos laiku ir be klaidų, pagal galiojančius teisės aktus.

Lektoriai

Rokas Pečiulis
photo
Rokas Pečiulis
UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas

Prie BDO mokesčių konsultantų komandos jis prisijungė 2014 metais. Bendroves Rokas konsultuoja pridėtinės vertės, nekilnojamojo turto, pajamų mokesčių klausimais. Jis taip pat atstovauja klientams, kilus ginčiams su mokesčių administratoriais. Rokas taip pat yra atsakingas už tai, kad klientų mokestinės deklaracijos VMI būtų pateikiamos laiku ir be klaidų, pagal galiojančius teisės aktus.

Rokas Pečiulis
UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva