Apie mokymus

Yra verslų, kurie visą laiką atidžiai dairosi aplinkui, kad nepražiopsotų ir verslo galimybių, ir grėsmių. Kad pasinaudotų galimybėmis ir išvengtų grėsmių, jie keičiasi nuolat. Yra verslų, kurie puikiai gyvuoja to nedarydami. Viskas pas juos ramu: procesai nugludinti, struktūros nusistovėjusios, jos kuria vertę klientams ir pelną akcininkams. Tačiau anksčiau ar vėliau konkurencinė aplinka atsirita cunamio banga, nunešdama tuos, kurie prisnūdo prie verslo laivo šturvalo. Kad taip nenutiktų, verslas turi keistis iš esmės, kitaip sakant, keisti požiūrį į tai, ką ir kaip daro. Pavyzdžiui, norite pardavinėti internete, bet jūsų vadybininkai sako, kad tai nesąmonė? Tai reiškia, kad atėjo laikas keisti komandos požiūrį. Anksčiau ar vėliau, kad ir koks geras verslas būtų, vis tiek ateis laikas, kai neišvengiamai teks rinktis: arba keisti požiūrį ir judėti pirmyn, arba nesikeisti. Tik tada verslui kils milžiniška rizika.

Pokyčių valdymu siekiama, kad pokyčiai būtų įgyvendinti sklandžiai ir teiktų ilgalaikę naudą. Drauge svarbu įvertinti bendrą pokyčio poveikį organizacijai ir jos žmonėms. Kiekvienas pokytis turi savo tikslus ir užduotis, kurie turi būti koordinuojami. Pokyčių lyderio vaidmuo yra palengvinti kelionę į naujus veikimo būdus. Tam reikia suprasti, kaip padėti žmonėms atlikti darbus kitaip.

Mokymų dalyviai gaus praktinės patirties ir įrankius, kaip taikyti patikrintus principus, kurie lemia efektyvų pokyčių valdymą: proaktyvumą, geresnį bendradarbiavimą, sklandesnę komunikaciją ir rezultatų pasiekimą.

Mokymų metu profesionalūs mokomieji filmai, praktinės užduotys, pavyzdžiai ir diskusijos įtrauks dalyvius tiek intelektualiai, tiek emocionaliai.

Mokymai skirti:

  • Aukščiausios ir viduriniosios grandies vadovams, projektų vadovams inicijuojantiems, įgyvendinantiems ir koordinuojantiems pokyčius savo įmonėse.

Jūs išmoksite:

  • technikų, kaip suvaldyti pokytį, kuris veda naujo požiūrio link;

Jūs sužinosite:

  • kaip keitėsi kitos įmonės, kur jos klupo ir kas joms sekėsi;

Jūs gausite:

  • impulsą užduoti sau klausimą: ar ne per gerai mes gyvename šiandien ir ar tas geras buvimas kelia riziką mūsų rytojaus gerovei.

Šiuose mokymuose Jūsų bus ne daugiau 14

Praėjus kelioms savaitėms po mokymų, kovo 23 d. bus organizuojama nemokama follow up sesija, skirta šių mokymų dalyviams. Jos metu galėsite su lektoriumi aptarti papildomai kilusius klausimus susijusius su pokyčių valdymų įmonėje.

dr. Šarūnas Nedzinskas,

FranklinCovey konsultantas. Daugiau nei 20-ies metų verslo patirtį Šarūnas sukaupė dirbdamas vadovaujantį darbą bendrovėse Intrum, SEB bankas, Švyturys-Utenos alus, Lietuvos draudimas, DNB bankas. Pagrindinės sritys: aktyvūs pardavimai mažmeniniams ir verslo klientams, lyderystės, vertybių ir pardavimų mokymai darbuotojams.

2016 m. Šarūnas tapo sertifikuotu programų Leadership: Great Leaders, Great Teams, Great Result™, ir The 4 Disciplines of Execution®. fasilitatoriumi. Pagrindinės patirties sritys: strategijos formavimas ir įgyvendinimas, pokyčių (transformacijų) kūrimas ir vykdymas, pardavimai ir klientų aptarnavimas.
 

Lektoriai

Šarūnas Nedzinskas
photo
Šarūnas Nedzinskas
FranklinCovey konsultantas, Lindorff Baltijos šalių bankų paskolų portfelio valdymo vadovas

Daugiau nei 20-ies metų verslo patirtį Šarūnas sukaupė dirbdamas vadovaujantį darbą bendrovėse Lindorff, SEB bankas, Švyturys-Utenos alus, Lietuvos draudimas, DNB bankas. Pagrindinės sritys: aktyvūs pardavimai mažmeniniams ir verslo klientams, lyderystės, vertybių ir pardavimų mokymai darbuotojams.

2016 m. Šarūnas tapo sertifikuotu programų Leadership: Great Leaders, Great Teams, Great Result™, ir The 4 Disciplines of Execution®. fasilitatoriumi. Pagrindinės patirties sritys: strategijos formavimas ir įgyvendinimas, pokyčių (transformacijų) kūrimas ir vykdymas, pardavimai ir klientų aptarnavimas.

Šarūnas Nedzinskas
FranklinCovey konsultantas, Lindorff Baltijos šalių bankų paskolų portfelio valdymo vadovas

Programa

09:15-09:30 Registracija
09:30 - 11:00

Įvadas: organizacijos nesikeičia, keičiasi žmonės

  • Kodėl pokyčių iniciatyvos dažnai žlunga.
  • Kaip komandos nariai gali reaguoti į pokyčius ir pritaikyti keturias tipines reakcijas į juos.
  • Kokie yra tradiciniai požiūriai į pokyčių valdymą ir kokie yra jų trūkumai.
  • Jūsų, kaip lyderio, vaidmuo pokytyje.

 

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva