Kuršėnų miesto kultūros centras

Sukurta: 2008-11-09

Atnaujinta: 2008-11-09

Peržiūrėta: 11963

Kategorija: Laisvalaikiui

Kuršėnų miesto kultūros centras

MiestasŠiaulių r., Lietuva

Įkūrimo data: 0000-00-00

Charakteristikos

Mokymų veiklos pradžia: 0000-00-00 Kalbos: Lietuvių
Metinė apyvarta iš mokymų veiklos: Specializacija:
Konsultantų skaičius: 0  
Kaina: Vidiniai mokymai 1 asmeniui Atviri mokymai 1 asmeniui  
- -

Bendras aprašymas

1945 m., išpjovus daržinėje duris ir langus, atidaromi kultūros namai ir pradedami kurti mėgėjų meno kolektyvai, rodomi filmai. 1955 m. įsikuria iki šiol šauniai gyvuojantis ir savo meninę veiklą plėtojantis mišrus choras. Keitėsi direktoriai, kito mėgėjų meno kolektyvų skaičius ir jų meninis lygis. 1980 m. kultūros namams pradeda vadovauti dabartinis kultūros centro direktorius Zenonas Gestautas. 1986 m. atidaromas naujasis kultūros  centro pastatas.

Materialinė bazė

Kultūros centrui priklauso, tautodailės ir amatų centras,  parodų salė. Yra 500 vietų žiūrovų salė, stacionari diskotekų salė "Šėlsmas". Čia įsikūrė miesto viešoji biblioteka,kalendoriųmuziejus,  yra 9 repeticijų kambariai. Tautodailės ir amatų centras veikia Gruževskio dvaro pastate. Apšvietimas ir įgarsinimas pritaikytas renginiams.  Kultūros centras turi  25 vietų autobusą.

Pagrindinės veiklos kryptys

Mėgėjų meninės kūrybos skatinimas, atsižvelgiant  į vietos gyventojų kultūrinius poreikius, etninės kultūros puoselėjimas. Prasmingo vaikų, jaunimo, suaugusiųjų laisvalaikio organizavimas. Įvairių miesto, rajoninių, tarprajoninių, apskrities, respublikinių, tarptautiniųfestivalių, švenčių rengimas ir dalyvavimas jose kalendorių muziejaus, tautodailės ir amatų centro veiklos koordinavimas, tautodailininkų parodų organizavimas. Profesionalaus meno propagavimas.

 Organizuojami atvirieji mokymai