Apie mokymus

Mokymuose tikrai nestebinsime jūsų teorijomis. Visas dėmesys sutelkiamas į praktinius įrankius. Perpratusiems jų esmę ir išmokusiems juos taikyti, galime drąsiai pažadėti, kad motyvuoti iš tiesų tampa paprasta!

Mokymų tikslas - suteikti žinių ir įgūdžių, kuriuos pasitelkę dalyviai savo įmonėse gebės parinkti kiekvienam darbuotojui paveikiausias motyvavimo priemones.

Mokymai skirti visų grandžių vadovams, kuriems tenka motyvuoti savo darbuotojus ir užtikrinti, kad darbuotojai būtų įsitraukę ir pasiektų rezultatų.

Nauda įmonei

  • Po mokymų vadovai galės praktiškai naudoti mokymuose pristatomus metodus darbuotojų motyvavimui.
  • Vadovai išmoks, kaip labiau pažinti savo darbuotojus ir suprasti, kas kiekvienam iš jų svarbu ir kaip juos veiksmingai motyvuoti.

Grupėje jūsų bus daugiausiai 14.

Lina Preikšienė

„Grand Partners“ vyr. verslo konsultantė. 2001 m. ji pradėjo profesionalaus verslo konsultanto bei mokymų lektoriaus karjerą, dirbdama Klientų aptarnavimo tobulinimo srityje. Yra sukūrusi ir veda daugelį autorinių mokymų bei akademijų specialistams ir vadovams. Nuo 2007 m. iki 2012 m. dirbo išorine personalo vadove. Konsultuoja ir diegia personalo srities projektus įmonėse. Atlieka organizacijų bei personalo tyrimus (įsitraukimas, pasitenkinimas darbu, vadovų kompetencijos, lyderio potencialas, etc.). 

Lina įgijo organizacijų psichologo magistro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete. Ten ji taip pat įgijo gretutinę verslo administravimo specialybę. Vėliau įgyta daugelis darbui aktualių sertifikatų, tarp jų profesionalaus mokymų trenerio sertifikatas (2008), koučingo specialisto sertifikatas (2007) „Benchmarking“ konsultanto sertifikatas (2011), bei daugelis kitų.

Lektoriai

Lina Preikšienė
photo
Lina Preikšienė

Programa

08:45-9:00 Registracija
09:00-10:30 val.

Keletas pagrindinių principų, kurie būtini siekiant, kad motyvuoti būtų paprasta

  • Pagrindinės priežastys, dėl ko darbuotojai nepadaro darbų laiku ar tinkamai;
  • Veiksnių grupės, nuo ko priklauso darbuotojų motyvacija;
  • Kodėl per pusę metų nuo atėjimo į darbą ženkliai mažėja darbuotojų motyvacija?

Kainos

Dalyvio mokestis

248 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 310 Eur
Speciali kaina galioja iki sausio 12 dienos.

Dalyvio mokestis

232.50 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 279 Eur
Kaina galioja, jei į mokymus registruojasi 2-4 dalyviai į tos pačios įmonės. Speciali kaina galioja iki sausio 12 dienos.

Dakyvio mokestis

217 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 263.5 Eur
Kaina galioja, jei į mokymus registruojasi 5 ir daugiau dalyvių iš tos pačios įmonės. Speciali kaina galioja iki sausio 12 dienos.
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva