Vokiečių kalba pradedantiesiems

Sukurta: 2008-11-04

Atnaujinta: 2008-11-04

Peržiūrėta: 46144

Tipas: Mokymai

Mokymo lygis: pradedantiems pradedantiems

Kategorija: Vokiečių

Organizatorius

Telefonas 8 (5) 2108733

El. paštas info@icc.lt

Svetainė www.icc.lt/

Lektoriai, konsultantai

Nėra nurodyta nei vieno lektoriaus ar konsultanto.
International Correspondence Course
Data: Galimas dalyvių skaičius:  
Trukmė: Kalbos: Lietuvių
Kaina be PVM 14 €

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec non turpis id sapien mattis pulvinar. Nunc aliquam enim sit amet purus. Aenean pharetra sagittis mauris. Aliquam erat volutpat. Nullam euismod semper est. Duis justo ligula, gravida et, dictum vel, congue id, magna. Ut ligula massa, pharetra vel, ultricies in, feugiat sed, dolor.

Aprašymas

Tiems, kurie visai nesimokė vokiečių kalbos arba mokėsi labai seniai ir primiršo įgytas žinias. Jis padės greitai ir gerai įsisavinti kalbą.

Tikslas

Išmokti vokiečių kalbos

Nauda dalyviui

Jeigu Jūs šiek tiek mokate kalbą ir negalite apsispręsti dėl savo lygio, atlikite kalbos žinių patikrinimo testą ir atsiųskite jį mums. Mokytojai patikrins Jūsų žinias ir atsiųs atitinkamo lygio pamokas. Testą galite rasti mūsų interneto svetainėje arba, pažymėję anketoje, gauti paštu.

Mokymo metodika

Vokiečių kalbos kursą pradedantiesiems sudaro 16 knygelių ir 9 garsajuostės 
Vokiečių kalbos kurso knygelėje yra 4 pamokos. Prie kiekvienos knygelės yra namų darbai, kuriuos atlikę pasitikrinsite, ko išmokote. Mokytojai ištaisys Jūsų atsiųstus namų darbus ir grąžins kartu su pridėtomis naujomis knygelėmis.

Programa

Kurso programa parengta remiantis rezultatyviąja šiuolaikine metodika. Jūs išmoksite vokiškai taisyklingai skaityti, kalbėti, rašyti. Daug garso įrašų padės Jums teisingai tarti, išmokys suprasti skirtingas kalbos intonacijas. Praktiškos, gyvenimiškos temos padės susikalbėti įvairiose situacijose. Rasite ir patarimų, kaip mokytis, ką kartoti, jei užduotis nesuprantama. Be to, mokydamiesi galėsite konsultuotis su savo mokytoju. 
Jūs susipažinsite su kalbos dalimis ir jų ypatybėmis, išmoksite veiksmažodžių laikus bei jų vartojimą, pagrindines vokiečių kalbos konstrukcijas ir sakinių sandarą. Tekstai parinkti su naujais žodžiais, pritaikant gramatikos taisykles. Gramatikos medžiaga pateikiama nedidelėmis dalimis ir iliustruojama pavyzdžiais, praktinės užduotys įtvirtina naujų žodžių bei gramatikos taisyklių vartojimą. Visi paaiškinimai, žodžiai, sakiniai ir tekstai yra išversti į lietuvių kalbą. Knygelių gale yra naujų žodžių žodynėlis ir praktinių užduočių atsakymai. 
Pagrindinės temos: pasisveikinimas, darbe, restorane, laikas, metų laikai, parduotuvėje, maistas, kelionė, namai, sveikata, televizija, poilsis, automobilis ir pan. 
Vokiečių kalbos pradedantiesiems kursas Jums pageidaujant gali būti pateiktas ir rusų mokomąja kalba.

Jau dalyvavo

 

Kita informacija

norintieji pradėti šį kursą ne nuo pradžių, gali atlikti nemokamą vokiečių kalbos žinių patikrinimo testą