Apie mokymus

Šie mokymai skirti privataus ir viešojo sektoriaus organizacijų įvairaus lygmens vadovams ir specialistams, kurie susiduria su pardavimų didinimo klausimais savo organizacijoje ir nori suprasti, kaip Lean galėtų padėti.

Lean dažnai suprantamas kaip kaštų mažinimas. Tačiau yra ne visai taip. Lean ne tik gali sutaupyti kaštus, bet ir padėti daugiau parduoti bei padidinti pajamas. Pardavimų klausimas aktualus kiekvienai organizacijai ir Lean prie to gali ženkliai prisidėti. Mokymų metu dalyviai sužinos, kokia kitų organizacijų patirtis vykdant Lean pardavimuose ir kaip jų įmonėse Lean gali padėti padidinti pardavimus.

Mokymuose sužinosite / išmoksite:

  • Kaip Lean gali padėti pardavimuose
  • Koks praktinis pardavimų didinimo kelias taikant Lean mąstymą
  • Kokie kitų įmonių pavydžiai taikant Lean pardavimuose

Greta teorinės, mokymuose bus ir praktinė dalis su užduotimis.

Šiuose mokymuose Jūsų bus ne daugiau 14, tad turėsite galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus.

Lektorių prašymu į šiuos mokymus neregistruojami tiesioginiai jų konkurentai. Sistemoje atlikus registraciją, mokymų organizatorius pasilieka teisę jos nepatvirtinti.

Mokymus veda

Vidas Petraitis, Lean.lt vadovas, praktikas. Lean.lt yra įmonės „Honsha“, vienijančios dirbusius „Toyota“ vadovus, partneris Baltijos šalyse ir Vidurio Europoje. Ilgą laiką Vidas vadovavo procesų efektyvumo iniciatyvai „Mars Lietuva“, Vidas Petraitis vienintelis Baltijos šalyse sertifikuotas visiems Lean metodams pagal „Toyota“ mokytojų ruošimo standartus. Jis baigė vadybos studijas Harvardo verslo mokykloje (angl. Harvard Business School), BMI, ISM ir BICG Lietuvoje, taip pat studijavo Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje ir kitose šalyse.

Lektoriai

Vidas Petraitis
photo
Vidas Petraitis
Lean.lt vadovas, praktikas

Lean.lt vadovas, praktikas. Lean.lt yra įmonės Honsha, vienijančios dirbusius Toyota vadovus, partneris Baltijos šalyse ir Vidurio Europoje. Ilgą laiką Vidas vadovavo procesų efektyvumo iniciatyvai Mars Lietuva, Vidas Petraitis vienintelis Baltijos šalyse sertifikuotas visiems Lean metodams pagal Toyota mokytojų ruošimo standartus. Jis baigė vadybos studijas Harvardo verslo mokykloje (angl. Harvard Business School), BMI, ISM ir BICG Lietuvoje, taip pat studijavo Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje ir kitose šalyse.

Vidas Petraitis
Lean.lt vadovas, praktikas

Kainos

Dalyvio mokestis

263.50 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 310 Eur
Šis dalyvio mokestis galioja iki rugpjūčio 17 d.

„Baltijos LEAN forumo 2018“ dalyvio mokestis

248 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 310 Eur
Ši kaina taikoma „Baltijos LEAN forumo 2018“ dalyviams.

Dalyvio mokestis

248 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 279 Eur
Šis dalyvio mokestis galioja, jei iš tos pačios įmonės registruojasi 2 ir daugiau dalyvių. Mokestis galioja iki rugpjūčio 17 d.

Dalyvio mokestis

217 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 310 Eur
Šis dalyvio mokestis galioja įmonėms, kurios yra pelniusios „Gazelė 2017“ vardą.
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva