Apie mokymus

Šie mokymai skirti: 

 • Darbuotojams, atstovaujantiems įmonę įvairaus lygio derybose: vadovams, finansininkams, teisininkams, specialistams ir kt.
 • Įmonių darbuotojams, turintiems tiesioginį ryšį su partneriais: pardavėjams, klientų vadybininkams, pardavimo skyriaus vadovams, pirkimo vadovams.
 • Žmonėms, vykdantiems tiesioginius pardavimus: marketingo skyriaus darbuotojams, produktų vadybininkams projektų vadovams.

Mokymų privalumai:

 •  Mokyme aptariama derybų proceso esmė ir kritiniai aspektai, priežastys, skatinančios puses pradėti ir tęsti derybas, kaip derėtis, susitarimo laikymosi problema.
 •  Apžvelgiami trys požiūriai į derybas: interesų, teisių ir galios.
 •  Analizuojami konkretūs derybiniai stiliai, strategijos ir taktikos, su asmenybėmis susiję derybų problemos ir psichologinis derybininko pasiruošimas.
 •  Atliekamos praktinės užduotys padeda įsisavinti derybų stilius, suprasti bei taikyti strategijas ir taktikas, pažinti save kaip derybininką, pagerinti savo psichologinį pasiruošimą.

Mokymų nauda:

 • Mokymų dalyviai supranta, kokios derybų  strategijos ir taktikos turi būti taikomos atitinkamose derybinėse situacijose, kokiomis priemonėmis galima pasiekti geriausių derybų rezultatų.
 • Po mokymų dalyviai drąsiau ir tvirčiau jaučiasi įvairaus lygio derybose.
 • Geriau supranta savo ir derybų partnerio elgesį, daro mažiau klaidų derybose.
 • Dalyviai efektyviau derasi, taip taupomi kompanijos resursai ir didinamos galimybės.

Mokymuose Jūsų bus ne daugiau kaip 14.

Mokymus veda

Aida Baranauskaitė - „TMD partners“ konsultantė, dirbanti klientų aptarnavimo, pardavimų valdymo bei pardavimo įgūdžių tobulinimo srityse. Sisteminis požiūris, nuoseklumas bei konstruktyvus bendravimas su auditorija leidžia Aidai pasiekti geriausių mokymo rezultatų. Konsultantė turi ilgametės aktyvaus asmeninio pardavimo darbo patirties, taip pat veda patyrimo seminarus bei renginius grupėms, norinčioms išmokti efektyviai siekti bendrų tikslų. Profesinės kompetencijos ugdymo tikslais ji nuosekliai gilina savo žinias VIA Experientia (International Academy for Experiential Education), “Long-term Training Course to Process Experience Effectively” tarptautinėje akademijoje bei kuria ir įgyvendina mokymo programas savo ekspertinėse srityse.

Ekspertinės sritys: klientų aptarnavimas, pardavimo technikos, pardavimo veiklos organizavimas ir valdymas, bendradarbiavimas ir komandinis darbas, patyrimo seminarų ir renginių vedimas.

Lektoriai

Aida Baranauskaitė
photo
Aida Baranauskaitė
„TMD partners“ konsultantė, dirbanti klientų aptarnavimo, pardavimų valdymo bei pardavimo įgūdžių tobulinimo srityse

Sisteminis požiūris, nuoseklumas bei konstruktyvus bendravimas su auditorija leidžia Aidai pasiekti geriausių mokymo rezultatų. Konsultantė turi ilgametės aktyvaus asmeninio pardavimo darbo patirties, taip pat veda patyrimo seminarus bei renginius grupėms, norinčioms išmokti efektyviai siekti bendrų tikslų. Profesinės kompetencijos ugdymo tikslais ji nuosekliai gilina savo žinias VIA Experientia (International Academy for Experiential Education), “Long-term Training Course to Process Experience Effectively” tarptautinėje akademijoje bei kuria ir įgyvendina mokymo programas savo ekspertinėse srityse.

Ekspertinės sritys: klientų aptarnavimas, pardavimo technikos, pardavimo veiklos organizavimas ir valdymas, bendradarbiavimas ir komandinis darbas, patyrimo seminarų ir renginių vedimas.

Aida Baranauskaitė
„TMD partners“ konsultantė, dirbanti klientų aptarnavimo, pardavimų valdymo bei pardavimo įgūdžių tobulinimo srityse

Programa

09:15-09:30 Registracija
09:30-11:00

Įvadas. Interesų derybos

Derybos: mokslas ir menas, derybų apibrėžimas. Kada derybos gali ir kada negali duoti naudos? Trys požiūriai į derybas: interesų, teisių ir galios. Pratybos.

Skirtumas tarp reikalavimų ir poreikių (interesų). Interesų derybų privalumai. Kodėl interesų derybos kartais baigiasi nesėkme? Kaip išeiti iš aklavietės ir pereiti prie konstruktyvių derybų? Ar kompromisas yra geriausia derybų baigtis? Galios derybų apibrėžimas, jų privalumai bei trūkumai. Kodėl mes nuolaidžiaujame? Kaip to išvengti? Pratybos.

Kainos

Dalyvio mokestis

248 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 310 Eur
Šis dalyvio mokestis galioja registruojantis iki birželio 1 dienos.

Dalyvio mokestis

232.50 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 279 Eur
Šis mokestis galioja, jei į mokymus registruojasi 2-4 iš tos pačios įmonės iki birželio 1 dienos

Dalyvio mokestis

217 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 236.5 Eur
Šis mokestis galioja, jei į mokymus registruojasi 4 ir daugiau dalyvių iš tos pačios įmonės iki birželio 1 dienos
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva